Hakkımızda

Iqpro, 20'şer yıllık bilişim, ses, görüntü, elektronik, yazılım ve otomasyon tecrübesine sahip, teknoloji ve yeniliğe meraklı 2 kişi tarafından kuruldu. Çokuluslu ve yerli firmalarda elde ettiğimiz deneyimlerimizi harmanlayarak, farklı tedarikçilerdeki değişik ama tamamlayıcı  teknoloji ve ürünleri, bir noktadan komple çözüm sunmak için birleştirdik.  

Amacımız, müşterilerimizin farklı teknolojileri kullanırlarken yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak ve onlara anahtar teslimi çözümler üretmek.

Hazırladığımız projelere titizlik göstermeye ilk aşamasında başlıyoruz ki ortaya çıkardığımız çözüm hem müşterimizin beklentilerini karşılasın hem de verimli ve sorunsuz çalışşın. Böylece, müşterilerimiz hem gelişen yeniliklikleri işlerine ve günlük hayatlarına kolaylıkla uyarlayabilsinler hem de uzmanlıklarına odaklanmaya veya kendilerine daha fazla zaman ayırabilsinler.

Müşterilerimizin bize "Yeni bir şey var mı?" diye sormasından ve tedarikçilerimizin "Yeni bir ürün var tam size göre"  demesinden mutluluk duyuyoruz.

Annelerimiz bizim için pazar araştırması desteği veriyor. Eğer bir ürünü kolaylıkla kullanabiliyorsa işimizi güzel yaptığımızı anlıyoruz.

Kendimizi hizmet sektöründe, müşterilerimize teknoloji çözümleri sağlayan kişiler olarak görüyoruz.